Loading color scheme

Intencje mszalne

Intencje mszalne

Intencje mszalne 03-10.05.2020r. W liturgii Kościół ≤ 15 osób                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

4 Niedziela Wielkanocy 03.05.2020 r. Taca na WSD

Godz.

Intencje

Ofiarodawca

7:30

Dz-bł. w 83r. ur. P. Anny Gałachowskiej

Za Parafian

Rodzina Wólka Leśna

9:00

+Zdzisława, Zofię, Czesława Majewskich

Nabożeństwo Majowe

Rodzina Stok Lacki

11:30

+Wiesława Wojtczuka (30dz.)

Rodzina Leśniczówka

Wsp. Św. Floriana Poniedziałek 04.05.2020 r.

7:00

Dz-bł. w int. Strażaków Miasta i Gminy Siedlce

 

17:00

+Henrykę Ilczuk, Feliksę Krupa, Apolonię Borkowską

R. Pastor Pruszyn

Wtorek 05.05.2020 r.

7:00

 

 

17:00

Dz-bł. w r. S. Małż. Jana i Anny Borkowskich

Jubilaci Grubale

Święto Św. Ap. Filipa i Jakuba Środa 06.05.2020 r.

7:00

 

 

17:00

+Ryszarda Gałachowskiego (2r.)

Rodzina Pustki

I Czwartek 07.05.2020 r.

7:00

Dz-bł. za dar kapłaństwa księży posługujących w Pruszyńskiej parafii z prośbą o dary Ducha Św. oraz wynagradzająca za grzechy przeciwko kapłaństwu i Eucharystii

O łaskę powołań we wspólnocie K-ła FZŚ

Bezimienna

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Tercjarze

17:00

+Hipolita (r.), Helenę, Jadwigę, Monikę, Stanisława, Krzysztofa

Barbara Michalak P. Pieńki

17:00

+Stanisława Borkowskiego, Jadwigę, Adama Ługowskich

Rodzina Grubale

Ur. Św. Stanisława B.M. Piątek 08.05.2020 r.

7:00

 

 

17:00

+Stanisława (Im.) i Annę Kowal

Rodzina Błogoszcz

Sobota 09.05.2020 r.

7:00

 

 

17:00

 

 

5 Niedziela Wielkanocy 10.05.2020 r.

7:30

Dz-bł. o Boże błog. w r. Królów i Pędów, o dobrą maturę dla wnuczka

+Artura, Mariannę, Zygmunta, Łucję, Władysława z r. Brzozowskich i Wysokińskich

Jadwiga Król Pruszynek

Elżbieta Brzozowska Pruszyn

9:00

+Adriana, Ryszarda, Mieczysława, Wacława, Czesławę, Stanisława

Za Parafian

Ewa Urban P. Pieńki

.

11:30

+Sabinę (20r.), Eugeniusza Kamont, Romanę, Mariana, Kazimierza, Annę Koziestańskich, Czesława Koczkodaja, z r. Kamontów, Koziestańskich, Borkowskich, Tabaków i Pastorów

Tadeusz Kamont Pruszynek

Uwaga: Intencje Mszy św. koncelebrowanych mogą być odprawiane poza parafią.